Kožené sedačky a kožené sedací soupravy

V naší nabídce kožených sedacích souprav najdete především sedačky české výroby, vyrobené z kvalitních materiálů za použití moderních technologií a postupů. Díky tomuto faktu můžeme našim zákazníkům poskytnout nadstandardní služby – především rychlé dodací lhůty, a pružný záruční a pozáruční servis.

Čalounění kožených sedaček

Při výběru sedací soupravy je jedním z velice důležitých faktorů správný výběr čalounění. Z praktického i estetického hlediska bývá zpravidla nejlepší volbou kožená sedačka. Ve prospěch kůže totiž hraje především její dlouhá životnost, která hodně závisí na správné údržbě a používání vhodných čistících a impregnačních prostředků. Ty vaší kožené sedačce dokáží zajistit nejen dlouhou životnost, ale také stále krásnou barvu a strukturu kůže. Častým nešvarem totiž bývá používání agresivních čistidel, která mohou vaši koženou sedací soupravu nenávratně poškodit, a proto vždy dbáme na to, aby naši zákazníci byli poučeni o správné údržbě kožené sedačky. Prostředky určené k čištění a impregnaci kůže můžete zakoupit v naší prodejně.

Při výběru kůže můžeme zákazníkům nabídnout tři varianty – Madras, Massiv a Tornado. Každá kůže má své specifické vlastnosti a sedačka z ní vyrobená vypadá tak dostane pokaždé trošku jiný ráz. Kůže Madras je oblíbená především pro svou příjemnou cenu a zároveň největší výběr barevných odstínů. Kdo se však nespokojí s klasikou, může zvolit Massiv – kůži s na první pohled i dotek hrubším dezénem. Preferujete – li naopak hladkou a jemnou kůži, máme pro Vás verzi zvanou Tornado. Tato kůže je natahovaná, čímž je dosaženo velice hladkého a na dotek příjemného povrchu.

Jak správně vybrat sedací soupravu

Správný výběr kožené sedací soupravy nemusí být úplně jednoduchou záležitostí. V prvé řadě bychom se měli zamyslet nad tím, jak velký prostor máme k dispozici. Na základě toho pak určujeme, zda zvolit rohovou sedací soupravu, či sestavu skládající se z více kožených sedaček. Častá kombinace bývá například 3+2+1. Výhodou rohové sedací soupravy je její celistvost, což se hodí hlavně v případě, kdy bychom do prázdného rohu neměli co umístit. Při výběru rohové sedací soupravy pak nejčastěji padá volba na náš model Sarabanda. Ta má totiž velice zajímavé tvarové řešení, díky čemuž se přímo v rohu dá sedět. To ocení hlavně majitelé menších bytů, ve kterých je každý využitý centimetr vzácností. Jakmile máme zvolený tvar, je potřeba se zamyslet nad samotným typem kožené sedačky. V tomto ohledu má každý z nás trošku jinou představu, a proto se snažíme mít co nejširší nabídku designových řešení sedacích souprav. Na své si u nás přijdou jak zastánci klasického stylu, tak milovníci moderního jednoduchého designu. Abychom mohli uspokojit co nejvíce zákazníků, snažíme se co nejvíce naslouchat jejich přání, a na základě těchto informací do naší nabídky kožených sedaček pravidelně přibývají nové modely.

Přijďte se podívat do naší prodejny v Olomouci - Krčmani

Doplňky k sedacím soupravám

Umělý ratan     Zahradní nábytek     Výměna odkazu     Katalog článků     Hledáte Kožené sedačky webu?     © 2010 - 2018  DDD rent, s.r.o.