Naše zboží - Zahradní nábytek

V rámci zahradního nábytku si u nás přijdou na své jak milovníci přírodních materiálů, tak zastánci moderních technologií. V naší nabídce totiž naleznete zahradní sestavy z teaku a umělého ratanu.

Teak je dřevina rostoucí v jihovýchodní Asii, známá pro svou vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a škůdcům. Teakový nábytek dodáváme bez povrchové úpravy, aby se zákazník mohl rozhodnout, zda jej napustí teakovým olejem, díky kterému si dřevo zachová svou původní barvu, nebo jej nechá bez povrchové úpravy. V tomto případě dostane dřevo díky slunci a dešti šedostříbrnou patinu.

Umělý ratan vypadá téměř stejně jako přírodní ratan. Má však výhodu v tom, že je odolný vůči povětrnostním vlivům. V praxi to znamená, že nábytek z umělého ratanu můžete nechat celý rok venku, aniž by mu to uškodilo. Další nespornou výhodou tohoto materiálu je jeho velice snadná údržba, kdy jej stačí pouze opláchnout vodou.

Umělý ratan     Zahradní nábytek     Výměna odkazu     Katalog článků     Hledáte Kožené sedačky webu?     © 2010 - 2018  DDD rent, s.r.o.